Your browser doesn't support canvas!

Brak zdjęcia!

Zawodnik

Stanowisko: Zawodnik Sędzia
Imię i nazwisko: Nieznany
Drużyna:
Pozycja: Atakujący
Rok urodzenia:
Wzrost: 0 cm
Waga: kg
Numer na koszulce: 0
Zasięg w bloku: cm
Zasięg w ataku: cm
Siatkarski wzór:
Adres e-mail:
Miasto:
Hobby:
Informacje dodatkowe:
Wyślij prywatną wiadomość:

Zdobywca tytułu MVP

Termin: Gospodarz: Gość: Miejsce: Liga: Sędzia:
08-03-2020 15:00 Leśny Dzban 0 : 0 Gotowe na Wszystko Światowida 1. Liga BLSK
07-03-2020 15:00 AnanASki 1 : 3 Desperatki Światowida 1. Liga BLSK Artur Rojek
26-01-2020 13:00 DIGI B 0 : 3 Desperatki Światowida 1. Liga BLSK Artur Rojek
25-01-2020 19:00 FightŁapy 0 : 3 AnanASki Światowida 1. Liga BLSK
25-01-2020 17:00 Hot Shots 1 : 3 Leśny Dzbanek Światowida 1. Liga BLS Lendzion Grzegorz
25-01-2020 17:00 El Dream 3 : 2 Kombinat Światowida 2. Liga BLS Artur Rojek
18-01-2020 15:00 Żiby 2 3 : 0 PrefBUD Wyszków Światowida 1. Liga BLS
11-01-2020 15:00 Hawajska 2 : 3 Och Team Światowida 2. Liga BLS Artur Rojek
14-12-2019 15:00 Gotowe na Wszystko 3 : 0 KS Halinów Światowida 1. Liga BLSK Długozima Hubert
08-12-2019 13:00 PrefBUD Wyszków 0 : 3 Copy Zone Światowida 1. Liga BLS
27-10-2019 15:00 Gotowe na Wszystko 3 : 2 Desperatki Światowida 1. Liga BLSK
02-06-2019 17:00 Aśnaebaem 3 : 0 Obrońcy Tytułu Strumykowa 1. Liga BLS
01-06-2019 17:00 Dreamers 0 : 3 El Dream Strumykowa 1. Liga BLS
26-05-2019 17:00 FightŁapy 3 : 1 AZS Uniwersytet SWPS Warszawa Strumykowa 1. Liga BLSK Klaudyna Mogielska
26-05-2019 13:00 El Dream 0 : 3 Obrońcy Tytułu Strumykowa 1. Liga BLS
25-05-2019 15:00 Copy Zone 0 : 3 PrefBUD Wyszków Strumykowa 1. Liga BLS
19-05-2019 15:00 El Dream 1 : 3 Aśnaebaem Strumykowa 1. Liga BLS Artur Rojek
18-05-2019 15:00 Fort Royart 1 : 3 Copy Zone Strumykowa 1. Liga BLS Artur Rojek
12-05-2019 17:00 Fort Royart 3 : 0 PrefBUD Wyszków Strumykowa 1. Liga BLS Kalinowski Piotr
11-05-2019 17:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 Aśnaebaem Strumykowa 1. Liga BLS
13-04-2019 15:00 Gotowe na Wszystko 3 : 2 Desperatki Światowida 1. Liga BLSK Artur Rojek
31-03-2019 13:00 Gotowe na Wszystko 3 : 0 DIGI B Światowida 1. Liga BLSK Artur Rojek
24-03-2019 15:00 Aśnaebaem 0 : 3 Dreamers Światowida 1. Liga BLS
17-03-2019 15:00 Obrońcy Tytułu 1 : 3 Dreamers Światowida 1. Liga BLS Gałecka Ewa
16-03-2019 15:00 DIGI A 3 : 0 DIGI B Światowida 1. Liga BLSK
10-03-2019 17:00 Aśnaebaem 0 : 0 Aśnaebaem Światowida 1. Liga BLS
09-03-2019 17:00 DIGI B 0 : 3 Desperatki Światowida 1. Liga BLSK Gotowski Mariusz
09-12-2018 17:00 Fatality 1 : 3 Hawajska Strumykowa 2. Liga BLS Borawski Bartosz
09-12-2018 15:00 RYSIE 3 : 0 Fuksje NBP Strumykowa 1. Liga BLSK
08-12-2018 19:00 Copy Zone 0 : 3 Ryk Dzika Team Światowida 2. Liga BLS
08-12-2018 17:00 Św Anna 1 : 3 Och Team Światowida 2. Liga BLS Klaudyna Mogielska
02-12-2018 15:00 Hot Shots 0 : 3 Dreamers Światowida 1. Liga BLS grzesiek jedynak
01-12-2018 19:00 Fuksje NBP 0 : 3 Gotowe na Wszystko Światowida 1. Liga BLSK
01-12-2018 15:00 Desperatki 0 : 3 DIGI A Światowida 1. Liga BLSK
25-11-2018 13:00 Dreamers 3 : 0 Aśnaebaem Światowida 1. Liga BLS Sosiński Łukasz
24-11-2018 19:00 Ryk Dzika Team 1 : 3 Och Team Strumykowa 2. Liga BLS
24-11-2018 17:00 Fort Royart 0 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga BLS Macierowski Jarosław
18-11-2018 17:00 RYSIE 0 : 3 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK
21-10-2018 13:00 DIGI A 3 : 0 RYSIE Światowida 1. Liga BLSK
14-10-2018 15:00 BestCan Team 1 : 3 Leśny Dzbanek Światowida 1. Liga BLS Artur Rojek
14-10-2018 13:00 FightŁapy 0 : 3 RYSIE Światowida 1. Liga BLSK Jedynak Grzegorz
10-06-2018 17:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Hot Shots Strumykowa 1. Liga BLS
10-06-2018 15:00 SUPER-NOVA 0 : 3 Fuksje NBP Strumykowa 1. Liga BLSK
09-06-2018 19:00 RYSIE 0 : 3 Gotowe na Wszystko Strumykowa 1. Liga BLSK
09-06-2018 17:00 Warsaw Spike 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga BLS
03-06-2018 17:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Aśnaebaem Strumykowa 1. Liga BLS
03-06-2018 15:00 Warsaw Spike 0 : 3 BestCan Team Strumykowa 1. Liga BLS
02-06-2018 19:00 DIGI B 0 : 3 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK
02-06-2018 19:00 Desperatki 3 : 1 Gotowe na Wszystko Strumykowa 1. Liga BLSK Artur Rojek
02-06-2018 17:00 DIGI A 1 : 3 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK Artur Rojek
02-06-2018 15:00 FightŁapy 3 : 0 Fuksje NBP Strumykowa 1. Liga BLSK
20-05-2018 17:00 BestCan Team 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 1. Liga BLS
13-05-2018 17:00 Warsaw Spike 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 1. Liga BLS
13-05-2018 15:00 Hot Shots 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS
22-04-2018 13:00 RYSIE 3 : 0 SUPER-NOVA Światowida 1. Liga BLSK
21-04-2018 19:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Leśny Dzbanek Strumykowa 1. Liga BLS
15-04-2018 17:00 Dreamers 1 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga BLS Otyś Jacek
15-04-2018 15:00 Aśnaebaem 3 : 0 Warsaw Spike Strumykowa 1. Liga BLS
14-04-2018 15:00 Żiby 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 1. Liga BLS
07-04-2018 17:00 Kamyki 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 1. Liga BLS
07-04-2018 15:00 FightŁapy 3 : 0 DIGI B Strumykowa 1. Liga BLSK Artur Rojek
25-03-2018 13:00 El Dream 0 : 3 Fortis Światowida 2. Liga BLS
24-03-2018 17:00 Fort Royart 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 1. Liga BLS
24-03-2018 15:00 SUPER-NOVA 2 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK Artur Rojek
18-03-2018 15:00 Żiby 3 : 0 Kamyki Światowida 1. Liga BLS
18-03-2018 15:00 Desperatki 3 : 0 RYSIE Światowida 1. Liga BLSK
17-03-2018 15:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS Otyś Łukasz
20-01-2018 19:00 FightŁapy 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
20-01-2018 15:00 Wczorajsi 3 : 1 El Dream Strumykowa 1. Liga BLS Otyś Jacek
13-01-2018 19:00 RYSIE 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
13-01-2018 17:00 MKSN Mazowsze Warszawa 0 : 0 Turboptysie Strumykowa 2. Liga BLS
17-12-2017 15:00 Och Team 3 : 0 MKSN Mazowsze Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS
16-12-2017 19:00 PadreTeam 0 : 3 Hot Shots Strumykowa 2. Liga BLS Artur Rojek
16-12-2017 00:00 DIGI A 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
16-12-2017 00:00 Fortis 3 : 0 Turboptysie Strumykowa 2. Liga BLS
10-12-2017 00:00 Barska Volley 3 : 0 Turboptysie Strumykowa 2. Liga BLS
09-12-2017 17:00 El Dream 0 : 3 Fort Royart Strumykowa 1. Liga BLS
09-12-2017 15:00 Warsaw Spike 3 : 0 MKSN Mazowsze Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS
09-12-2017 00:00 SUPER-NOVA 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
03-12-2017 15:00 Hot Shots 3 : 0 MKSN Mazowsze Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS
03-12-2017 00:00 Warsaw Spike 3 : 0 Turboptysie Strumykowa 2. Liga BLS
02-12-2017 00:00 Nieznajome 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
26-11-2017 17:00 Turboptysie 0 : 3 MKSN Mazowsze Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS
26-11-2017 15:00 Mksn Mazowsze 0 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK
19-11-2017 15:00 PadreTeam 3 : 0 Turboptysie Strumykowa 2. Liga BLS
18-11-2017 19:00 KS WRANA 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
29-10-2017 17:00 Mksn Mazowsze 0 : 3 BlueSoft Mazovia Warszawa Strumykowa 1. Liga BLSK
29-10-2017 17:00 Turboptysie 0 : 3 Och Team Strumykowa 2. Liga BLS
28-10-2017 19:00 Żiby 0 : 0 Leśny Dzbanek Strumykowa 1. Liga BLS
21-10-2017 19:00 Hot Shots 3 : 0 Turboptysie Strumykowa 2. Liga BLS
21-10-2017 19:00 Gotowe na Wszystko 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 1. Liga BLSK
21-10-2017 17:00 MKSN Mazowsze Warszawa 0 : 3 Barska Volley Strumykowa 2. Liga BLS
04-06-2017 17:00 Fuksje NBP 0 : 3 DIGI A Strumykowa 2. Liga BLSK
03-06-2017 19:00 Partner Systems 3 : 0 Upierzony Wąż Strumykowa 2. Liga BLSK Kuba Matusiak
03-06-2017 17:00 BestCan Team 3 : 0 Łubudubu Strumykowa 2. Liga BLS Kuba Matusiak
03-06-2017 17:00 SUPER-NOVA 3 : 0 Zielona Fantazja Strumykowa 2. Liga BLSK
28-05-2017 15:00 Zielona Fantazja 0 : 3 DIGI A Strumykowa 2. Liga BLSK
27-05-2017 15:00 Fortis 3 : 0 BestCan Team Strumykowa 2. Liga BLS
27-05-2017 15:00 Upierzony Wąż 3 : 0 Fuksje NBP Strumykowa 2. Liga BLSK
13-05-2017 17:00 Partner Systems 3 : 1 Fuksje NBP Strumykowa 2. Liga BLSK Kuba Matusiak
13-05-2017 15:00 Upierzony Wąż 0 : 3 Zielona Fantazja Strumykowa 2. Liga BLSK Artur Rojek
07-05-2017 15:00 DIGI A 3 : 0 Partner Systems Strumykowa 2. Liga BLSK
22-04-2017 15:00 Upierzony Wąż 0 : 3 Partner Systems Światowida 2. Liga BLSK
22-04-2017 13:00 PadreTeam 0 : 3 Weź Pigułkę Światowida 1. Liga BLS
08-04-2017 17:00 Żiby 3 : 0 Wczorajsi Strumykowa 1. Liga BLS
08-04-2017 15:00 Desperatki 3 : 0 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
08-04-2017 15:00 Partner Systems 3 : 1 SUPER-NOVA Strumykowa 2. Liga BLSK Artur Rojek
26-03-2017 15:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 Wczorajsi Światowida 1. Liga BLS
26-03-2017 13:00 Och-Team 0 : 3 Fortis Światowida 2. Liga BLS Artur Rojek
18-03-2017 15:00 Fuksje NBP 0 : 0 Zielona Fantazja Światowida 2. Liga BLSK
21-01-2017 15:00 Fort Royart 3 : 0 PadreTeam Strumykowa 1. Liga BLS
21-01-2017 13:00 DIGI A 0 : 3 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
21-01-2017 13:00 Paraliż 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga BLS
15-01-2017 15:00 Gotowe na Wszystko 2 : 3 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
14-01-2017 19:00 KS WRANA 2 : 3 DIGI A Strumykowa 1. Liga BLSK
17-12-2016 19:00 BestCan Team 3 : 0 Przyszli Pograć Strumykowa 1. Liga BLS
17-12-2016 17:00 Nieznajome 3 : 0 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
11-12-2016 18:00 Fatality Team 0 : 3 Aśnaebaem. Strumykowa 2. Liga BLS
11-12-2016 16:00 RKS Chuwdu 0 : 3 El Dream Strumykowa 2. Liga BLS
10-12-2016 17:00 Nieznajome 3 : 2 KS WRANA Strumykowa 1. Liga BLSK
04-12-2016 18:00 Wczorajsi 3 : 0 El Dream Strumykowa 2. Liga BLS
03-12-2016 19:00 Volley Bulls 1 : 3 SUPER-NOVA Światowida 2. Liga BLSK
03-12-2016 19:00 BestCan Team 0 : 3 PadreTeam Światowida 1. Liga BLS
03-12-2016 17:00 Nieznajome 2 : 3 DIGI A Światowida 1. Liga BLSK
27-11-2016 15:00 Przyszli Pograć 2 : 3 Żiby Światowida 1. Liga BLS
27-11-2016 15:00 Dreamers 3 : 0 Paraliż Światowida 1. Liga BLS
26-11-2016 17:00 PadreTeam 3 : 0 YCDT Światowida 1. Liga BLS
20-11-2016 17:00 Gotowe na Wszystko 2 : 3 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
20-11-2016 15:00 Łubudubu 2 : 3 Wczorajsi Strumykowa 2. Liga BLS
20-11-2016 15:00 El Dream 2 : 3 Fatality Team Strumykowa 2. Liga BLS
06-11-2016 15:00 Przyszli Pograć 3 : 1 Leśny Dzbanek Strumykowa 1. Liga BLS
06-11-2016 15:00 El Dream 3 : 0 Aśnaebaem. Strumykowa 2. Liga BLS
06-11-2016 13:00 Partner Systems 3 : 0 Mksn Mazowsze Strumykowa 2. Liga BLSK
06-11-2016 13:00 DIGI A 2 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK
05-11-2016 17:00 Nieznajome 3 : 1 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
05-11-2016 17:00 PadreTeam 0 : 3 Paraliż Strumykowa 1. Liga BLS
05-11-2016 15:00 Kamyki 3 : 0 BestCan Team Strumykowa 1. Liga BLS
23-10-2016 13:00 Przyszli Pograć 3 : 1 Fort Royart Strumykowa 1. Liga BLS
22-10-2016 19:00 Aśnaebaem. 3 : 0 Habza Group Strumykowa 2. Liga BLS
22-10-2016 17:00 Łubudubu 0 : 3 El Dream Strumykowa 2. Liga BLS
22-10-2016 17:00 Kamyki 0 : 3 PadreTeam Strumykowa 1. Liga BLS
16-10-2016 15:00 Fatality Team 3 : 0 Habza Group Strumykowa 2. Liga BLS
16-10-2016 13:00 Partner Systems 3 : 2 FightŁapy Strumykowa 2. Liga BLSK
15-10-2016 19:00 Przyszli Pograć 3 : 0 PadreTeam Strumykowa 1. Liga BLS
15-10-2016 17:00 KS WRANA 1 : 3 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
15-10-2016 17:00 Dreamers 3 : 0 Fort Royart Strumykowa 1. Liga BLS
15-05-2016 15:00 Leśny Dzban 3 : 2 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK
14-05-2016 17:00 DIGI A 3 : 0 Partner Systems Strumykowa 2. Liga BLSK
08-05-2016 15:00 Aśnaebaem. 0 : 3 Szczękościski Strumykowa 2. Liga BLS
07-05-2016 19:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS
07-05-2016 19:00 Łubudubu 0 : 3 RKS Chuwdu Strumykowa 2. Liga BLS
23-04-2016 19:00 Paraliż 3 : 0 Wczorajsi Strumykowa 2. Liga BLS
17-04-2016 13:00 Paraliż 0 : 3 Aśnaebaem. Strumykowa 2. Liga BLS
17-04-2016 13:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga BLS
16-04-2016 19:00 Łubudubu 3 : 0 Wczorajsi Strumykowa 2. Liga BLS
16-04-2016 15:00 DIGI A 3 : 0 Volley Bulls Strumykowa 2. Liga BLSK
10-04-2016 17:00 Szczękościski 3 : 0 Wczorajsi Strumykowa 2. Liga BLS
10-04-2016 17:00 Weź Pigułkę 0 : 3 PadreTeam Strumykowa 1. Liga BLS
10-04-2016 15:00 Leśny Dzban 1 : 3 RYSIE Strumykowa 1. Liga BLSK
10-04-2016 15:00 Fort Royart 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS
09-04-2016 19:00 Volley Bulls 0 : 3 Partner Systems Strumykowa 2. Liga BLSK
09-04-2016 17:00 Fuksje NBP 0 : 3 DIGI A Strumykowa 2. Liga BLSK
03-04-2016 15:00 Fuksje NBP 2 : 3 Mksn Mazowsze Strumykowa 2. Liga BLSK
03-04-2016 15:00 Przyszli Pograć 2 : 3 BestCan Team Strumykowa 1. Liga BLS
03-04-2016 15:00 Kamyki 0 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS
02-04-2016 15:00 LuxTeam 3 : 0 Wczorajsi Strumykowa 2. Liga BLS
20-03-2016 17:00 Mksn Mazowsze 3 : 2 Volley Bulls Strumykowa 2. Liga BLSK
20-03-2016 15:00 Kamyki 3 : 0 Fort Royart Strumykowa 1. Liga BLS
19-03-2016 17:00 Wczorajsi 0 : 3 Aśnaebaem. Strumykowa 2. Liga BLS
06-03-2016 17:00 Aśnaebaem. 1 : 3 Łubudubu Strumykowa 2. Liga BLS
06-03-2016 17:00 Żiby 3 : 2 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS
05-03-2016 19:00 Wczorajsi 0 : 3 RKS Chuwdu Strumykowa 2. Liga BLS Kuba Matusiak
05-03-2016 17:00 Volley Bulls 3 : 1 Fuksje NBP Strumykowa 2. Liga BLSK Piotr Bednarski
06-12-2015 17:00 Żiby 0 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS Markiewicz Mikołaj
06-12-2015 15:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 MIX NOWA IWICZNA Strumykowa 1. Liga BLS
05-12-2015 19:00 Gotowe na Wszystko 0 : 3 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK Piotr Trzewik
05-12-2015 15:00 BestCan Team 2 : 3 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga BLS
29-11-2015 17:00 Leśny Dzbanek 0 : 3 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga BLS
29-11-2015 17:00 LuxTeam 3 : 0 MIX NOWA IWICZNA Strumykowa 1. Liga BLS
22-11-2015 17:00 LuxTeam 3 : 0 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga BLS
22-11-2015 15:00 El Dream 0 : 3 O rok starsi Strumykowa 2. Liga BLS Gr. B Kuba Matusiak
22-11-2015 00:00 KPS Duczki 0 : 3 Szczękościski Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A
21-11-2015 19:00 Upierzony Wąż 3 : 0 Zielona Fantazja Strumykowa 2. Liga BLSK
21-11-2015 19:00 Kamyki 3 : 0 MIX NOWA IWICZNA Strumykowa 1. Liga BLS
21-11-2015 17:00 Aninianinanie 3 : 0 Korba Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A Kuba Matusiak
21-11-2015 15:00 KPS Duczki 0 : 3 Fort Royart Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A
15-11-2015 17:00 Volley Bulls 3 : 1 Mksn Mazowsze Strumykowa 2. Liga BLSK Artur Rojek
15-11-2015 15:00 AZS Goclaw 1 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS Jerzy Szczepańczyk
14-11-2015 17:00 WZS Białołęka 3 : 0 Korba Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A Jerzy Szczepańczyk
07-11-2015 19:00 LuxTeam 0 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga BLS
07-11-2015 17:00 Nieznajome 3 : 0 Partner Systems Strumykowa 1. Liga BLSK
07-11-2015 15:00 Metalurg 0 : 3 Korba Warszawa Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A
07-11-2015 15:00 BestCan Team 1 : 3 AZS Goclaw Strumykowa 1. Liga BLS
07-11-2015 15:00 KPS Duczki 0 : 3 Aśnaebaem. Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A
25-10-2015 15:00 ZUZANKI 0 : 3 Przyszli Pograć Światowida 1. Liga BLS
25-10-2015 13:00 Dreamers 3 : 0 LuxTeam Światowida 1. Liga BLS Piotr Bednarski
24-10-2015 17:00 Korba Warszawa 3 : 0 Szczękościski Światowida 2. Liga BLS Gr. A
24-10-2015 13:00 Wczorajsi 2 : 3 PadreTeam Światowida 2. Liga BLS Gr. B Jerzy Szczepańczyk
24-10-2015 13:00 KPS Duczki 0 : 3 Metalurg Światowida 2. Liga BLS Gr. A
18-10-2015 15:00 AZS Goclaw 0 : 3 ZUZANKI Światowida 1. Liga BLS
18-10-2015 13:00 Korba Warszawa 3 : 2 Aśnaebaem. Światowida 2. Liga BLS Gr. A
18-10-2015 11:00 Paraliż 3 : 1 El Dream Światowida 2. Liga BLS Gr. B Jerzy Szczepańczyk
17-10-2015 15:00 SUPER-NOVA 0 : 3 DIGI A Światowida 2. Liga BLSK Artur Rojek
17-10-2015 13:00 KPS Duczki 0 : 3 Aninianinanie Światowida 2. Liga BLS Gr. A
04-10-2015 15:00 ZUZANKI 1 : 3 Dreamers Światowida 1. Liga BLS
04-10-2015 13:00 Szczękościski 0 : 3 Aninianinanie Światowida 2. Liga BLS Gr. A Arek Czech
04-10-2015 13:00 AZS Goclaw 3 : 2 MIX NOWA IWICZNA Światowida 1. Liga BLS
03-10-2015 17:00 Partner Systems 0 : 3 Gotowe na Wszystko Światowida 1. Liga BLSK
03-10-2015 17:00 Kamyki 3 : 1 LuxTeam Światowida 1. Liga BLS Kuba Matusiak
03-10-2015 15:00 Korba Warszawa 3 : 0 KPS Duczki Światowida 2. Liga BLS Gr. A
03-10-2015 15:00 PadreTeam 3 : 0 El Dream Światowida 2. Liga BLS Gr. B
27-09-2015 17:00 MIX NOWA IWICZNA 0 : 3 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga BLS
27-09-2015 17:00 Aśnaebaem. 3 : 1 Szczękościski Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A
27-09-2015 15:00 Przyszli Pograć 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga BLS
27-09-2015 15:00 WZS Białołęka 3 : 0 KPS Duczki Strumykowa 2. Liga BLS Gr. A Piotr Bednarski
26-09-2015 19:00 Kamyki 0 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga BLS
26-09-2015 19:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 AZS Goclaw Strumykowa 1. Liga BLS
26-09-2015 17:00 BestCan Team 3 : 0 LuxTeam Strumykowa 1. Liga BLS
23-05-2015 19:00 TAK 0 : 3 Aśnaebaem. Strumykowa 3. Liga
23-05-2015 17:00 Hawaje 3 : 1 Barska Strumykowa 3. Liga
17-05-2015 17:00 Dreamers 3 : 1 MIX NOWA IWICZNA Strumykowa 1. Liga
17-05-2015 15:00 KPS Duczki 3 : 0 Ekipa z Rembertowa Strumykowa 2. Liga
16-05-2015 19:00 Barska 3 : 0 TAK Strumykowa 3. Liga
16-05-2015 17:00 Żiby 3 : 0 Suchary Strumykowa 1. Liga
19-04-2015 17:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 0 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga
19-04-2015 17:00 Weź Pigułkę 1 : 3 Przyszli Pograć Strumykowa 1. Liga
19-04-2015 13:00 Wczorajsi 3 : 1 El Dream Strumykowa 2. Liga
19-04-2015 13:00 Aśnaebaem. 0 : 3 Paraliż Strumykowa 3. Liga
18-04-2015 19:00 Suchary 3 : 0 Leśny Dzbanek Strumykowa 1. Liga
18-04-2015 17:00 Żiby 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło Strumykowa 1. Liga
11-04-2015 19:00 Granolki Sante 3 : 0 Gotowe na Wszystko Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
11-04-2015 17:00 Suchary 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło Strumykowa 1. Liga
29-03-2015 17:00 Zielona Fantazja 0 : 3 DIGI A Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
29-03-2015 17:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 1 MUKS Krótka Mysiadło Strumykowa 1. Liga
29-03-2015 17:00 Metalurg 3 : 2 Ekipa z Rembertowa Strumykowa 2. Liga Podkalicka Ewa
29-03-2015 15:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga
29-03-2015 13:00 Desperatki 3 : 1 SUPER-NOVA Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Artur Rojek
22-03-2015 15:00 Wczorajsi 3 : 0 Ekipa z Rembertowa Strumykowa 2. Liga
22-03-2015 13:00 TAK 1 : 3 Aśnaebaem. Strumykowa 3. Liga
21-03-2015 19:00 Weź Pigułkę 3 : 0 MUKS Krótka Mysiadło Strumykowa 1. Liga
21-03-2015 19:00 Hawaje 3 : 0 Barska Strumykowa 3. Liga Piotr Bednarski
21-03-2015 17:00 Żiby 3 : 0 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga
15-03-2015 17:00 MUKS Krótka Mysiadło 0 : 3 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga
15-03-2015 15:00 Dreamers 3 : 1 Przyszli Pograć Strumykowa 1. Liga
14-03-2015 19:00 Barska 3 : 2 TAK Strumykowa 3. Liga
08-03-2015 17:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 1. Liga
08-03-2015 15:00 Kamyki 1 : 3 MUKS Krótka Mysiadło Strumykowa 1. Liga
08-03-2015 13:00 Hawaje 3 : 2 TAK Strumykowa 3. Liga
07-03-2015 17:00 3stu 1 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
22-02-2015 15:00 Dreamers 3 : 2 ZUZANKI Strumykowa 1. Liga
22-02-2015 13:00 Wczorajsi 0 : 3 O rok starsi Strumykowa 2. Liga
14-12-2014 17:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 0 KPS Duczki Strumykowa 1. Liga
14-12-2014 15:00 Zielona Fantazja 3 : 0 Leśny Dzban Strumykowa Baraże BLSK Gr. 1
13-12-2014 15:00 Chudofrytki 0 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga
07-12-2014 15:00 Gotowe na Wszystko 3 : 1 Zielona Fantazja Strumykowa Baraże BLSK Gr. 1
07-12-2014 15:00 Chudofrytki 2 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga
30-11-2014 17:00 ZUZANKI 0 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga
30-11-2014 15:00 MIX NOWA IWICZNA 0 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga
16-11-2014 17:00 AZS Zacisze 3 : 0 KPS Duczki Strumykowa 1. Liga
15-11-2014 19:00 Metalurg 3 : 2 Black Ball Strumykowa 2. Liga
15-11-2014 17:00 Chudofrytki 1 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga Piotr Bednarski
15-11-2014 00:00 Fuksje NBP 0 : 0 DIGI A Strumykowa Baraże BLSK Gr. 2
26-10-2014 15:00 Gotowe na Wszystko 3 : 1 Zielona Fantazja Światowida 1. Liga BLSK gr. B
25-10-2014 17:00 ZUZANKI 3 : 2 AZS Zacisze Światowida 1. Liga
12-10-2014 15:00 El Dream 1 : 3 Grupa Juranda Światowida 2. Liga
12-10-2014 15:00 Fort Royart 3 : 0 Metalurg Światowida 2. Liga
11-10-2014 15:00 KS Siekiera Piła 0 : 3 Żiby Światowida 1. Liga Piotr Bednarski
05-10-2014 15:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 0 Chudofrytki Światowida 1. Liga
04-10-2014 15:00 Kamyki 3 : 2 Żiby Światowida 1. Liga Arek Czech
28-09-2014 15:00 DIGI A 1 : 3 SUPER-NOVA Światowida 1. Liga BLSK gr. A
28-09-2014 15:00 Desperatki 0 : 3 Gotowe na Wszystko Światowida 1. Liga BLSK gr. B
27-09-2014 17:00 KS Siekiera Piła 2 : 3 KPS Duczki Światowida 1. Liga
27-09-2014 15:00 Fuksje NBP 0 : 3 KS WRANA Światowida 1. Liga BLSK gr. B
28-06-2014 15:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
28-06-2014 15:00 ADS Wolta 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga
28-06-2014 15:00 Chudofrytki 3 : 0 Żiby Strumykowa 1. Liga
21-06-2014 15:00 ZUZANKI 3 : 0 Żiby Strumykowa 1. Liga
15-06-2014 17:00 Gotowe na Wszystko 0 : 0 No Name Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
15-06-2014 17:00 Chudofrytki 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga
15-06-2014 15:00 Nieznajome 0 : 0 KS WRANA Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
15-06-2014 15:00 Desperatki 3 : 1 Upierzony Wąż Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B Dawid Wrzos
12-06-2014 17:00 ZUZANKI 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga
11-06-2014 15:00 Kamyki 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
10-06-2014 15:00 ADS Wolta 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
10-06-2014 15:00 Dreamers 0 : 3 Leśny Dzbanek Strumykowa 1. Liga
09-06-2014 15:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
05-06-2014 15:00 Chudofrytki 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga
04-06-2014 15:00 MIX NOWA IWICZNA 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga
31-05-2014 17:00 Zielona Fantazja 1 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B Artur Rojek
25-05-2014 17:00 Przyszli Pograć 0 : 3 Odrodzeni Strumykowa 2. Liga
25-05-2014 15:00 AZS Zacisze 3 : 0 TheNaturat Strumykowa 3. Liga
24-05-2014 17:00 Gotowe na Wszystko 3 : 1 No Name Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Jerzy Szczepańczyk
24-05-2014 17:00 Desperatki 3 : 0 SUPER-NOVA Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
24-05-2014 15:00 Żiby 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
18-05-2014 15:00 DIGI A 3 : 0 No Name Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Piotr Bednarski
17-05-2014 17:00 Fuksje NBP 3 : 1 SUPER-NOVA Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B Jerzy Szczepańczyk
17-05-2014 17:00 Chudofrytki 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
17-05-2014 15:00 Żiby 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga
17-05-2014 15:00 Aśnaebaem 3 : 0 TheNaturat Strumykowa 3. Liga Piotr Bednarski
13-04-2014 17:00 ZUZANKI 0 : 3 Chudofrytki Strumykowa 1. Liga Piotr Bednarski
13-04-2014 17:00 Leśny Dzban 0 : 3 DIGI A Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
13-04-2014 15:00 Dreamers 0 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
12-04-2014 19:00 Zielona Fantazja 0 : 0 PilkaNaHali Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
12-04-2014 19:00 Metalurg 3 : 0 KPS Duczki Strumykowa 2. Liga
12-04-2014 17:00 Przyszli Pograć 3 : 1 Grupa Juranda Strumykowa 2. Liga Piotr Bednarski
12-04-2014 17:00 Leśny Dzbanek 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga
06-04-2014 17:00 SUPER-NOVA 0 : 0 PilkaNaHali Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
06-04-2014 15:00 Desperatki 3 : 2 Zielona Fantazja Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B Krzyszfof Kmieć
06-04-2014 15:00 Dreamers 0 : 3 KS Siekiera Piła Strumykowa 1. Liga Piotr Trzewik
05-04-2014 19:00 ZUZANKI 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga Martyna Lipińska
05-04-2014 19:00 KS WRANA 2 : 3 No Name Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Arek Czech
29-03-2014 15:00 Kamyki 3 : 0 Dreamers Strumykowa 1. Liga Arek Czech
28-03-2014 19:00 KS Siekiera Piła 3 : 0 Solid Student Strumykowa 1. Liga
28-03-2014 17:00 PilkaNaHali 0 : 0 Fuksje NBP Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
26-01-2014 15:00 Asics Drinkers 0 : 3 Weź Pigułkę Strumykowa 2. Liga
25-01-2014 19:00 Metalurg 3 : 2 Solid Student Strumykowa 2. Liga
19-01-2014 15:00 Aśnaebaem 3 : 1 Grupa Juranda Strumykowa 3. Liga Piotr Bednarski
19-01-2014 15:00 Asics Drinkers 0 : 3 Przyszli Pograć Strumykowa 2. Liga
18-01-2014 17:00 Rażeni piorunem 2 : 3 AZS Zacisze Strumykowa 3. Liga Andrzej Ogórkis
18-01-2014 15:00 Aśnaebaem 3 : 0 pilkanahali.pl Strumykowa 3. Liga Kuba Matusiak
12-01-2014 17:00 CopyZone 3 : 2 ADS Wolta Strumykowa 1. Liga Piotr Trzewik
11-01-2014 19:00 AZS Zacisze 3 : 2 Grupa Juranda Strumykowa 3. Liga Kuba Matusiak
11-01-2014 17:00 Rażeni piorunem 3 : 2 Aśnaebaem Strumykowa 3. Liga Jerzy Szczepańczyk
22-12-2013 17:00 ZUZANKI 3 : 1 Przyszli Pograć Strumykowa 2. Liga Jerzy Szczepańczyk
22-12-2013 15:00 Dreamers 0 : 0 Banda Romana Strumykowa 1. Liga
21-12-2013 19:00 KPS Duczki 0 : 3 ADS Wolta Strumykowa 1. Liga Jerzy Szczepańczyk
21-12-2013 19:00 KS Siekiera Piła 3 : 2 Leśny Dzbanek Strumykowa 1. Liga Jerzy Szczepańczyk
21-12-2013 17:00 Asics Drinkers 0 : 3 Fort Royart Strumykowa 2. Liga
21-12-2013 17:00 El Dream 0 : 0 Solid Student Strumykowa 2. Liga
21-12-2013 15:00 Rażeni piorunem 0 : 0 Grupa Juranda Strumykowa 3. Liga
15-12-2013 17:00 KS Siekiera Piła 1 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga
15-12-2013 15:00 Fort Royart 2 : 3 ZUZANKI Strumykowa 2. Liga
15-12-2013 15:00 pilkanahali.pl 0 : 3 Grupa Juranda Strumykowa 3. Liga
15-12-2013 13:00 Kamyki 3 : 0 Weź Pigułkę Strumykowa 2. Liga
15-12-2013 13:00 KPS Duczki 0 : 0 Żiby Strumykowa 1. Liga
14-12-2013 20:00 DIGI A 3 : 0 SUPER-NOVA Światowida 1. Liga BLSK gr. A
01-12-2013 17:00 SUPER-NOVA 0 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Jerzy Szczepańczyk
30-11-2013 19:00 Banda Romana 0 : 3 Wkrótce Światowida 1. Liga
30-11-2013 17:00 Nieznajome 3 : 0 DIGI A Światowida 1. Liga BLSK gr. A
30-11-2013 15:00 KS WRANA 3 : 1 Zielona Fantazja Światowida 1. Liga BLSK gr. B
30-11-2013 15:00 pilkanahali.pl 0 : 3 Rażeni piorunem Światowida 3. Liga Krzyszfof Kmieć
23-11-2013 19:00 Weź Pigułkę 3 : 0 El Dream Światowida 2. Liga
23-11-2013 19:00 Aśnaebaem 0 : 3 pilkanahali.pl Światowida 3. Liga
23-11-2013 17:00 Kamyki 3 : 2 ZUZANKI Światowida 2. Liga
17-11-2013 15:00 Wkrótce 1 : 3 CopyZone Strumykowa 1. Liga Maja Grabowska
17-11-2013 15:00 Metalurg 1 : 3 Przyszli Pograć Strumykowa 2. Liga Artur Rojek
16-11-2013 19:00 Nieznajome 3 : 0 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
16-11-2013 15:00 Asics Drinkers 3 : 0 El Dream Strumykowa 2. Liga Maja Grabowska
19-10-2013 19:00 Wkrótce 3 : 0 KPS Duczki Światowida 1. Liga Piotr Bednarski
19-10-2013 19:00 Banda Romana 0 : 3 KS Siekiera Piła Światowida 1. Liga
19-10-2013 17:00 Fuksje NBP 0 : 3 Perła Złotokłos Światowida 1. Liga BLSK gr. B Martyna Lipińska
19-10-2013 13:00 Asics Drinkers 0 : 3 O rok starsi Światowida 2. Liga
23-06-2013 15:00 El Dream 0 : 0 WSCiL Strumykowa 3. Liga
22-06-2013 19:00 O rok starsi 2 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga
22-06-2013 19:00 Trudne Sprawy 0 : 0 Misie Strumykowa 3. Liga
22-06-2013 19:00 El Dream 0 : 0 Solid Student Strumykowa 3. Liga
22-06-2013 17:00 Asics Drinkers 0 : 0 KPS Duczki Strumykowa 2. Liga
22-06-2013 17:00 Przyszli Pograć 0 : 0 Fort Royart Strumykowa 2. Liga
22-06-2013 17:00 Weź Pigułkę 1 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga
22-06-2013 17:00 TYTAN 0 : 3 KS Siekiera Piła Strumykowa 1. Liga
22-06-2013 15:00 Metalurg 0 : 0 Rażeni piorunem Strumykowa 2. Liga
22-06-2013 13:00 CopyZone 0 : 0 Leśny Dzbanek Strumykowa 2. Liga
16-06-2013 15:00 TYTAN 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga
16-06-2013 15:00 Leśny Dzbanek 0 : 0 Asics Drinkers Strumykowa 2. Liga
15-06-2013 17:00 El Dream 3 : 0 Misie Strumykowa 3. Liga
15-06-2013 15:00 WSCiL 0 : 3 Solid Student Strumykowa 3. Liga
15-06-2013 13:00 WSCiL 0 : 3 Trudne Sprawy Strumykowa 3. Liga
09-06-2013 17:00 Weź Pigułkę 0 : 3 Kamyki Strumykowa 1. Liga
09-06-2013 17:00 Rażeni piorunem 3 : 0 Metalurg Strumykowa 2. Liga
09-06-2013 15:00 CopyZone 0 : 3 Przyszli Pograć Strumykowa 2. Liga Mariusz Orłowski
26-05-2013 17:00 O rok starsi 0 : 3 Banda Romana Strumykowa 1. Liga Tomek Mączka
26-05-2013 15:00 Leśny Dzbanek 3 : 1 Metalurg Strumykowa 2. Liga Tomek Mączka
25-05-2013 19:00 KS Siekiera Piła 0 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga Krzyszfof Kmieć
25-05-2013 17:00 WSCiL 3 : 0 Misie Strumykowa 3. Liga Kuba Matusiak
12-05-2013 17:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 Rażeni piorunem Strumykowa 2. Liga
11-05-2013 19:00 KPS Duczki 3 : 1 Asics Drinkers Strumykowa 2. Liga
28-04-2013 15:00 Wkrótce 1 : 3 Żiby Strumykowa 1. Liga Martyna Lipińska
27-04-2013 19:00 Kamyki 3 : 2 KS Siekiera Piła Strumykowa 1. Liga Krzyszfof Kmieć
27-04-2013 19:00 CopyZone 0 : 0 KPS Duczki Strumykowa 2. Liga
27-04-2013 17:00 El Dream 3 : 0 WSCiL Strumykowa 3. Liga
27-04-2013 15:00 Metalurg 0 : 3 Asics Drinkers Strumykowa 2. Liga
13-04-2013 19:00 Gotowe na Wszystko 3 : 1 JOY DIVISION Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
13-04-2013 15:00 El Dream 2 : 3 Solid Student Strumykowa 3. Liga
07-04-2013 17:00 O rok starsi 0 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga Krzyszfof Kmieć
06-04-2013 19:00 KPS Duczki 3 : 2 Rażeni piorunem Strumykowa 2. Liga Krzyszfof Kmieć
24-03-2013 17:00 ADS Wolta 0 : 3 Banda Romana Strumykowa 1. Liga
24-03-2013 17:00 DIGI A 0 : 3 Just MVP Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
24-03-2013 15:00 Dreamers 3 : 0 TYTAN Strumykowa 1. Liga Krzyszfof Kmieć
23-03-2013 15:00 Asics Drinkers 1 : 3 Przyszli Pograć Strumykowa 2. Liga Krzyszfof Kmieć
20-01-2013 17:00 KS WRANA 0 : 0 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
20-01-2013 17:00 Gotowe na Wszystko 0 : 0 DIGI A Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
20-01-2013 17:00 KS WRANA 2 : 2 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Jerzy Szczepańczyk
20-01-2013 15:00 Asics Drinkers 0 : 0 Rażeni piorunem Strumykowa 3. Liga
20-01-2013 15:00 No Name 0 : 0 Just MVP Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
19-01-2013 19:00 Leśny Dzban 0 : 0 JOY DIVISION Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
19-01-2013 19:00 Wkrótce 3 : 2 ADS Wolta Strumykowa 1. Liga Krzyszfof Kmieć
19-01-2013 19:00 Leśny Dzban 3 : 2 JOY DIVISION Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
19-01-2013 17:00 PijGin 0 : 3 Fuksje NBP Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
19-01-2013 17:00 Pluszaki BlueSoft 0 : 3 Zielona Fantazja Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Ania Lipińska
19-01-2013 17:00 Desperatki 3 : 2 Wiadomo Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Krzyszfof Kmieć
19-01-2013 17:00 Śmegens Owegens 0 : 0 Brofani Strumykowa 3. Liga
19-01-2013 17:00 Pluszaki BlueSoft 0 : 0 Zielona Fantazja Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
19-01-2013 17:00 Desperatki 0 : 0 Wiadomo Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
19-01-2013 17:00 PijGin 0 : 0 Fuksje NBP Światowida 1. Liga BLSK gr. B
19-01-2013 17:00 Brofani 3 : 0 Śmegens Owegens Strumykowa 3. Liga Jerzy Szczepańczyk
19-01-2013 15:00 KaBoom 0 : 0 Drużyna Kapitana Bomby Strumykowa 3. Liga
19-01-2013 15:00 Upierzony Wąż 0 : 0 BABINIEC Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
13-01-2013 17:00 Pluszaki BlueSoft 0 : 0 Wiadomo Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
13-01-2013 17:00 Zielona Fantazja 0 : 0 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
13-01-2013 15:00 Leśny Dzban 0 : 0 No Name Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
13-01-2013 15:00 Upierzony Wąż 0 : 0 PijGin Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
13-01-2013 15:00 Dreamers 3 : 0 Aśnaebaem Strumykowa 1. Liga
12-01-2013 19:00 Leśny Dzbanek 3 : 0 O rok starsi Strumykowa 2. Liga
12-01-2013 19:00 Wykształciuchy 1 : 3 Wariaty Strumykowa 1. Liga Kasia Zielińska
12-01-2013 19:00 Gwoździe 0 : 0 Drużyna Kapitana Bomby Strumykowa 3. Liga
12-01-2013 19:00 DIGI A 0 : 0 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
12-01-2013 17:00 Drużyna Kapitana Bomby 0 : 3 Gwoździe Strumykowa 3. Liga
12-01-2013 17:00 Fuksje NBP 0 : 0 BABINIEC Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
12-01-2013 17:00 Just MVP 0 : 0 JOY DIVISION Światowida 1. Liga BLSK gr. B
12-01-2013 17:00 KaBoom 0 : 0 Gwoździe Strumykowa 3. Liga
12-01-2013 17:00 Metalurg 1 : 3 Przyszli Pograć Światowida 2. Liga Michał Radzimirski
12-01-2013 15:00 Asics Drinkers 0 : 0 Śmegens Owegens Strumykowa 3. Liga
12-01-2013 15:00 Brofani 0 : 0 Rażeni piorunem Strumykowa 3. Liga
12-01-2013 15:00 KS WRANA 0 : 0 Gotowe na Wszystko Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
05-01-2013 17:00 KaBoom 0 : 3 Rażeni piorunem Światowida 3. Liga
05-01-2013 17:00 Gwoździe 3 : 2 Drużyna Kapitana Bomby Światowida 3. Liga Michał Radzimirski
05-01-2013 17:00 KS WRANA 2 : 3 Desperatki Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Krzyszfof Kmieć
05-01-2013 15:00 PijGin 0 : 3 Leśny Dzban Światowida 1. Liga BLSK gr. B
05-01-2013 15:00 Wykształciuchy 0 : 0 Aśnaebaem Strumykowa 1. Liga
05-01-2013 15:00 Asics Drinkers 1 : 3 Śmegens Owegens Światowida 3. Liga Michał Radzimirski
05-01-2013 13:00 Brofani 3 : 0 Oszukać Przeznaczenie Strumykowa 3. Liga
05-01-2013 13:00 Wkrótce 1 : 3 Dreamers Strumykowa 1. Liga Ania Lipińska
16-12-2012 17:00 Pluszaki BlueSoft 3 : 0 Gotowe na Wszystko Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Tomek Mączka
16-12-2012 15:00 BABINIEC 0 : 0 PijGin Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
15-12-2012 19:00 ADS Wolta 3 : 0 TYTAN Strumykowa 1. Liga Jerzy Szczepańczyk
15-12-2012 19:00 El Dream 2 : 3 Metalurg Strumykowa 2. Liga Kasia Zielińska
15-12-2012 17:00 Oszukać Przeznaczenie 0 : 3 Śmegens Owegens Światowida 3. Liga
15-12-2012 15:00 Aśnaebaem 3 : 0 Wariaty Strumykowa 1. Liga
09-12-2012 17:00 Desperatki 3 : 1 DIGI A Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
09-12-2012 15:00 Bez nazwy 1 : 3 KPS Duczki Strumykowa 2. Liga Martyna Lipińska
08-12-2012 19:00 Śmegens Owegens 3 : 2 Drużyna Kapitana Bomby Strumykowa 3. Liga Piotr Bednarski
08-12-2012 19:00 Oszukać Przeznaczenie 0 : 3 Gwoździe Strumykowa 3. Liga
08-12-2012 19:00 KS WRANA 3 : 1 Gotowe na Wszystko Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Tomek Mączka
08-12-2012 17:00 Fuksje NBP 3 : 0 PijGin Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
08-12-2012 15:00 Nieznajome 2 : 3 Pluszaki BlueSoft Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Piotr Bednarski
18-11-2012 17:00 Rażeni piorunem 3 : 0 Gwoździe Strumykowa 3. Liga Krzyszfof Kmieć
17-11-2012 19:00 Wykształciuchy 0 : 3 Banda Romana Strumykowa 1. Liga Jerzy Szczepańczyk
17-11-2012 17:00 PijGin 0 : 3 Upierzony Wąż Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
10-11-2012 17:00 KS WRANA 3 : 1 Nieznajome Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Krzysztof Kmieć
10-11-2012 17:00 Śmegens Owegens 2 : 3 Rażeni piorunem Strumykowa 3. Liga Karolina Sokołowska
10-11-2012 17:00 KS Siekiera Piła 3 : 1 Aśnaebaem Światowida 1. Liga Arek Czech
10-11-2012 15:00 PijGin 0 : 3 Just MVP Strumykowa 1. Liga BLSK gr. B
10-11-2012 15:00 Oszukać Przeznaczenie 0 : 3 Drużyna Kapitana Bomby Światowida 3. Liga Piotr Bednarski
10-11-2012 13:00 Wykształciuchy 0 : 3 ADS Wolta Strumykowa 1. Liga Arek Czech
10-11-2012 13:00 Pluszaki BlueSoft 0 : 3 Zielona Fantazja Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A
28-10-2012 11:00 Oszukać Przeznaczenie 0 : 3 Rażeni piorunem Strumykowa 3. Liga Jerzy Szczepańczyk
27-10-2012 19:00 Weź Pigułkę 0 : 0 KPS Duczki Strumykowa 2. Liga Zobaczymy
27-10-2012 17:00 Metalurg 2 : 3 O rok starsi Strumykowa 2. Liga Arek Czech
27-10-2012 15:00 Drużyna Kapitana Bomby 0 : 0 Rażeni piorunem Strumykowa 3. Liga Zobaczymy
14-10-2012 15:00 ADS Wolta 3 : 2 Aśnaebaem Strumykowa 1. Liga Ania Lipińska
14-10-2012 15:00 KS WRANA 3 : 1 Pluszaki BlueSoft Strumykowa 1. Liga BLSK gr. A Jerzy Szczepańczyk


Komentarze:

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.